İl Müdürümüz Sayın Mehmet Karaman’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı.

   Aile kurumunun temel unsurlarından olan kadınlarımızın; eğitimden sağlığa, yasama, yürütme ve yargıdan iş dünyasına kadar hayatın her alanında üstlendikleri görevleri başarıyla yerine getirdikleri tartışılmaz bir gerçekliktir. Görev ve sorumlulukları ne olursa olsun insanca yaşama ve yaşatma duygularını bünyesinde barındıran kadınlarımızın şefkat ve duyarlılıklarına ilk olarak ailemizde tanıklık eden bizler kadınlarımıza hak ettikleri değeri, saygı ve sevgiyi her zaman göstermekteyiz.
     Bakanlık olarak kadınlarımızın katılımcı, üretken, kendine yeterli hale gelmesi, ekonomik, toplumsal, kültürel ve psikolojik sorunlarla baş edebilmeleri için diğer kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler ve sivil toplum bileşenleri ile iş birliği içinde hizmet vermekteyiz. Kadınlarımız her zaman önceliğimizdir.
Sevgi şefkat ve özverinin simgesi olan kadınlarımızın bu anlamlı gününü kutluyor başarı, mutluluk ve esenlikler diliyorum.
                                   
                                                                                                                                   Mehmet KARAMAN
                                                                                                                                           İl Müdürü
 

Sonraki Sayfa: Yetişkin Gençler Bursa’da.

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Sayın Mehmet KARAMAN’ın 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 103. Yıl Dönümü Mesajı.