24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı.

   Öğretmenlik; özveri, sabır, hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir değerle kıyaslanması mümkün olmayan, saygın ve gücünü sevgiden alan dünyanın en kutsal mesleklerinden biridir. Çocuklarımızı ve gençlerimizi eğiterek onların geleceğe hazırlanmasını sağlayan öğretmenler, ülkemizin geleceğine de yön veren kişilerdir.
   Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yarınlara hazırlayan ve onların yetişmesinde tüm zorluklara rağmen büyük bir fedakarlık ve özveriyle çalışan öğretmenlerimiz her türlü takdire şayandır.
   ‘Başöğretmenlik’ unvanının Mustafa Kemal Atatürk’e verildiği bu günde, uzun yıllar meslek olarak icra ettiğim ve aralarında bulunmaktan onur duyduğum tüm öğretmenlerimizin, hassaten kurumumuz bünyesinde çalışan öğretmenlerimizin, “24 Kasım Öğretmenler Günü’nü” kutluyor; başta Başöğretmenimiz  Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi minnet, rahmet ve saygıyla anıyorum.
 


                                                                                                                               Mehmet KARAMAN
                                                                                                                                       İl Müdürü


 


Sonraki Sayfa: 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü.

Önceki Sayfa : Kırklareli Huzurevi’nde Sayın Valimizin Teşrifleri İle 24 Kasım Öğretmenler Günü Programı Gerçekleştirildi.