15 Temmuz Şehitlerini Anma Etkinlikleri Kırklareli’de Gerçekleştirildi.

   15 Temmuz Şehitlerini Anma Etkinlikleri, Sayın Valimiz Orhan ÇİFTÇİ, Sayın Milletvekilimiz Selahattin MİNSOLMAZ ve İl Protokolünün teşrifleri ile 11.07.2017 Salı günü saat 11.00’de Kırklareli Şehitliği’nde gerçekleştirilen Anma Programı ile başlamıştır. Anma Programı’nda Kırklareli Müftülüğü’nce Kuran-ı Kerim Tilaveti ve dua edildikten sonra Şehit Mezarları tek tek gezilerek kabirlerine gül bırakılmış ve İl Müftümüz tarafından dua edilmiştir.
Ardından saat 12.00’de İlimizin Merkez Camisi olan Hızırbey Camii’nde Sayın Valimiz ve Milletvekilimizin teşrifleri ile mevlid-i şerif okutulmuş ve bitiminde yemek ikramı yapılmıştır.
   Programda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V. Mehmet KARAMAN, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yrd. Erdoğan KARA, Kırklareli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ali Şefik DENİZ ile Şehit Yakınları ve Gazilerimiz hazır bulunmuşlardır. 
Saat 17.00 itibarı ile Sayın Valimizin teşrifleri ile 15 Temmuz Hain Terör Saldırısında Şehidimizin ilimizde istihdam edilen kardeşi ile Babaeski ilçemizde ikamet eden ve 15 Temmuz Hain Terör Saldırısında Gazi olan bir vatandaşımız ikamet adreslerinde ziyaret edilmiştir. 


           
 
 

Sonraki Sayfa: Ramazan Bayramı Kutlama Programı Gerçekleştirildi.

Önceki Sayfa : Engellilerimiz Lüleburgaz’da.