Siroma Projesi Kapsamında Kırklareli Vali Faik Üstün İlkokulu’nda Dezavantajlı Bireylere Yönelik “Mesleki Eğitim Ve İstihdam” Konulu Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

   3 Mart 2017 tarihinde dezavantajlı vatandaşlarımıza yönelik ilimizde uygulanan “SİROMA Projesi” ve Kırklareli Valiliği’nce hayata geçirilen “Dezavantajlı Öğrencilerin Eğitim- Öğretime Erişimlerinin Sağlanması ve Başarı Durumlarının İyileştirilmesi Projesi” kapsamında İlimiz Vali Faik Üstün İlkokulu’nda Mesleki Eğitim ve İstihdam konulu Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.
   Toplantıda Halk Eğitim Merkezi Müdürü Berna KAYA, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Serkan SALMAN, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ali Şefik DENİZ ve SİROMA Projesi Eğitim Uzmanı Serdar KANAT tarafından dezavantajlı bireylere mesleki ve teknik eğitim, halk eğitim merkezi kursları, çıraklık eğitimi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hizmetleri ve SİROMA Projesi konusunda katılımcılar bilgilendirildi.  Katılımcılarımızın soruları tek tek cevaplandırıldı.
   Ayrıca, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Veysi BORA, Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Hakan ANIL,  Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Emrullah KÜÇÜKYILMAZ, Vali Faik Üstün İlkokulu Müdürü Şadiye KARAGÖZ ve SİROMA Projesi Psikolojik Danışmanı Merve KAYA da toplantıda hazır bulundular.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Kırklareli Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Bülent ŞENGÖRÜR’ü Makamında Ziyaret Etti.

Önceki Sayfa : Pehlivanköy Atatürk Ortaokulu Öğrencilerinden Kırklareli Huzurevine Ziyaret