8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı.

   Aile kurumunun temel unsurlarından olan kadınlarımızın; eğitimden sağlığa, yasama, yürütme ve yargıdan iş dünyasına kadar yaşamın her alanında üstlendikleri görevleri başarıyla yerine getirdikleri tartışılmaz bir gerçekliktir. Görev ve sorumlulukları ne olursa olsun insanca yaşama ve yaşatma duygularını bünyesinde barındıran kadınlarımızın şefkat ve duyarlılıklarına ilk olarak ailemizde tanıklık eden bizler kadınlarımıza hak ettikleri değeri, saygı ve sevgiyi her zaman göstermekteyiz.
   Bakanlık olarak kadınlarımızın katılımcı, üretken, kendine yeterli hale gelmesi, ekonomik, toplumsal, kültürel ve psikolojik sorunlarla baş ederek yaşayabilmeleri için diğer kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler ve sivil toplum bileşenleri ile iş birliği içinde hizmet vermekteyiz. Kadınlarımız her zaman önceliğimizdir. Unutmayalım hepimiz bir annenin evladıyız.
   Kadınların bu anlamlı gününü kutluyor, sevgi şefkat ve özverinin simgesi olan kadınlarımıza başarı, mutluluk ve esenlikler diliyorum.                                                                                                                                                                                Mehmet KARAMAN
                                                                                                                                                                                      İl Müdür V.
                                                                                                                    
 

                                                                                                                                              


Sonraki Sayfa: Pehlivanköy Atatürk Ortaokulu Öğrencilerinden Kırklareli Huzurevine Ziyaret

Önceki Sayfa : İl Müdürlüğümüzde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı.